猬嗭笍

Zabytkowe autobusy w sezonie 2024

Ka偶dego roku dodatkiem do regularnego kursowania zabytkowych tramwaj贸w na Krakowskiej Linii Muzealnej "0" - jest pojawianie si臋 zabytkowego taboru na wybranych liniach autobusowych. W roku 2024 autobusy na ulicach Krakowa pojawi膮 si臋 w nast臋puj膮cych dniach:

  • 16 czerwca
  • 30 czerwca
  • 7 lipca
  • 21 lipca
  • 4 sierpnia
  • 18 sierpnia
  • 8 wrze艣nia
  • 22 wrze艣nia

W wymienione wy偶ej dni uruchomione zostan膮 linie specjalne, na potrzeby kursowania naszych autobus贸w - na co dzie艅 na rozk艂adach jazdy nie figuruj膮ce, o trasach odpowiadaj膮cych rozmaitym historycznym przebiegom linii autobusowych. W zwi膮zku z tym - rozk艂ad jazdy jest uk艂adany ka偶dorazowo indywidualnie i publikowany na naszej stronie WWW.

16 czerwca uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa nr 170, na trasie:

170 Cracovia Stadion - Pi艂sudskiego - Podwale - Dunajewskiego - Basztowa - Westerplatte - Starowi艣lna/Wielopole - Limanowskiego - Podg贸rze SKA
Rozk艂ad jazdy - linia autobusowa 170
brygada 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2
Podg贸rze SKA pętla 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20
Podg贸rze SKA 11:02 11:22 11:42 12:02 12:22 12:42 13:02 13:22 13:42 14:02 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22
Plac Bohater贸w Getta 11:03 11:23 11:43 12:03 12:23 12:43 13:03 13:23 13:43 14:03 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23
Św. Wawrzyńca 11:05 11:25 11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25
Miodowa 11:06 11:26 11:46 12:06 12:26 12:46 13:06 13:26 13:46 14:06 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26
Starowiślna 11:07 11:27 11:47 12:07 12:27 12:47 13:07 13:27 13:47 14:07 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27
Poczta Gł贸wna 11:08 11:28 11:48 12:08 12:28 12:48 13:08 13:28 13:48 14:08 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28
Teatr Słowackiego 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Stary Kleparz 11:11 11:31 11:51 12:11 12:31 12:51 13:11 13:31 13:51 14:11 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31
Teatr Bagatela 11:13 11:33 11:53 12:13 12:33 12:53 13:13 13:33 13:53 14:13 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33
UJ/AST 11:15 11:35 11:55 12:15 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 14:15 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35
Muzeum Narodowe 11:17 11:37 11:57 12:17 12:37 12:57 13:17 13:37 13:57 14:17 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37
Cracovia Stadion (przyjazd) 11:18 11:38 11:58 12:18 12:38 12:58 13:18 13:38 13:58 14:18 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38
Cracovia Stadion (odjazd) 10:50 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Muzeum Narodowe 10:52 11:12 11:32 11:52 12:12 12:32 12:52 13:12 13:32 13:52 14:12 14:32 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
UJ/AST 10:53 11:13 11:33 11:53 12:13 12:33 12:53 13:13 13:33 13:53 14:13 14:33 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Teatr Bagatela 10:55 11:15 11:35 11:55 12:15 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 14:15 14:35 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55
Stary Kleparz 10:56 11:16 11:36 11:56 12:16 12:36 12:56 13:16 13:36 13:56 14:16 14:36 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Teatr Słowackiego 10:58 11:18 11:38 11:58 12:18 12:38 12:58 13:18 13:38 13:58 14:18 14:38 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58
Poczta Gł贸wna 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Starowiślna 11:02 11:22 11:42 12:02 12:22 12:42 13:02 13:22 13:42 14:02 14:22 14:42 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02
Miodowa 11:03 11:23 11:43 12:03 12:23 12:43 13:03 13:23 13:43 14:03 14:23 14:43 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03
Św. Wawrzyńca 11:04 11:24 11:44 12:04 12:24 12:44 13:04 13:24 13:44 14:04 14:24 14:44 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04
Plac Bohater贸w Getta 11:07 11:27 11:47 12:07 12:27 12:47 13:07 13:27 13:47 14:07 14:27 14:47 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
Podg贸rze SKA (przyjazd) 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10
Op艂ata za przejazd zgodnie z taryf膮 Komunikacji Miejskiej w Krakowie.