Rozk艂ad jazdy w sezonie 2024
Poni偶ej prezentujemy rozk艂ady jazdy dla linii 0.
W wakacje 2024 r., Krakowska Linia Muealna kursuje w ka偶d膮 niedziel臋 i 艣wi臋to w okresie 9 czerwca — 22 wrze艣nia 2024 r., na podstawowej trasie:
0 | Dajw贸r » 艢w. Wawrzy艅ca » Starowi艣lna » Plac Bohater贸w Getta » Limanowskiego » Krakowska » Stradomska » 艢w. Gertrudy » Dominika艅ska » Franciszka艅ska » Straszewskiego » Pi艂sudskiego » al. 3 maja » Cichy K膮cik » al. 3 maja » Pi艂sudskiego » Podwale » Dunajewskiego » Basztowa » Westerplatte » Starowi艣lna » Dajw贸r |
Rozk艂ad jazdy - linia 0, trasa do Cichego K膮cika | |||||
---|---|---|---|---|---|
brygada | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Dajw贸r | 11:10 | 12:30 | 13:50 | 15:10 | 16:30 |
Plac Bohater贸w Getta | 11:13 | 12:33 | 13:53 | 15:13 | 16:33 |
Korona | 11:16 | 12:36 | 13:56 | 15:16 | 16:36 |
Plac Wolnica | 11:17 | 12:37 | 13:57 | 15:17 | 16:37 |
Stradom | 11:19 | 12:39 | 13:59 | 15:19 | 16:39 |
Wawel | 11:21 | 12:41 | 14:01 | 15:21 | 16:41 |
Św. Gertrudy | 11:22 | 12:42 | 14:02 | 15:22 | 16:42 |
Plac Wszystkich Świętych | 11:24 | 12:44 | 14:04 | 15:24 | 16:44 |
Filharmonia | 11:26 | 12:46 | 14:06 | 15:26 | 16:46 |
Uniwersytet Jagielloński | 11:28 | 12:48 | 14:08 | 15:28 | 16:48 |
Muzeum Narodowe | 11:30 | 12:50 | 14:10 | 15:30 | 16:50 |
Oleandry | 11:31 | 12:51 | 14:11 | 15:31 | 16:51 |
Park Jordana | 11:32 | 12:52 | 14:12 | 15:32 | 16:52 |
Reymana | 11:33 | 12:53 | 14:13 | 15:33 | 16:53 |
Cichy Kącik (przyjazd) | 11:35 | 12:55 | 14:15 | 15:35 | 16:55 |
Cichy Kącik (odjazd) | 11:55 | 13:15 | 14:35 | 15:55 | 17:15 |
Reymana | 11:56 | 13:16 | 14:36 | 15:56 | 17:16 |
Park Jordana | 11:57 | 13:17 | 14:37 | 15:57 | 17:17 |
Oleandry | 11:58 | 13:18 | 14:38 | 15:58 | 17:18 |
Muzeum Narodowe | 12:00 | 13:20 | 14:40 | 16:00 | 17:20 |
Uniwersytet Jagielloński | 12:02 | 13:22 | 14:42 | 16:02 | 17:22 |
Teatr Bagatela | 12:04 | 13:24 | 14:44 | 16:04 | 17:24 |
Stary Kleparz | 12:06 | 13:26 | 14:46 | 16:06 | 17:26 |
Teatr Słowackiego | 12:08 | 13:28 | 14:48 | 16:08 | 17:28 |
Poczta Gł贸wna | 12:10 | 13:30 | 14:50 | 16:10 | 17:30 |
Starowiślna | 12:12 | 13:32 | 14:52 | 16:12 | 17:32 |
Miodowa | 12:13 | 13:33 | 14:53 | 16:13 | 17:33 |
Dajw贸r (przyjazd) | 12:15 | 13:35 | 14:55 | 16:15 | 17:35 |
Dodatkowo, 30
czerwca uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa nr 15, na trasie:
15 | Cichy K膮cik - al. 3 maja - Pi艂sudskiego - Podwale - Dunajewskiego - Basztowa - Lubicz - Mogilska - al. Jana Paw艂a II - al. Solidarno艣ci - Ujastek Mogilski - Igo艂omska - Plesz贸w |
Rozk艂ad jazdy - linia 15 (2024-06-30) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
brygada | 1 (105N+105N) |
2 (102Na+102NaD) |
3 (T4+B4) |
1 (105N+105N) |
2 (102Na+102NaD) |
3 (T4+B4) |
1 (105N+105N) |
Plesz贸w (odjazd) | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | |
Brama nr 5 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | |
Kopiec Wandy | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | |
Kombinat | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | |
Plac Centralny | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | |
Rondo Czyżyńskie | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | |
Stella-Sawickiego | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | |
TAURON Arena Krak贸w Wieczysta | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | |
Rondo Mogilskie | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | |
Teatr Słowackiego | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | |
Teatr Bagatela | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | |
Muzeum Narodowe | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | |
Cichy Kącik (przyjazd) | 11:49 | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 | |
Cichy Kącik (odjazd) | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | |
Muzeum Narodowe | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | |
Teatr Bagatela | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | |
Teatr Słowackiego | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | |
Rondo Mogilskie | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | |
TAURON Arena Krak贸w Wieczysta | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | |
Stella-Sawickiego | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | |
Rondo Czyżyńskie | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | |
Plac Centralny | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | |
Kombinat | 11:49 | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 | |
Kopiec Wandy | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | |
Fort Mogiła | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | |
Plesz贸w (przyjazd) | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 |
Op艂ata za przejazd zgodnie z taryf膮 Komunikacji Miejskiej w Krakowie.