Zabytkowe autobusy w sezonie 2019

Każdego roku dodatkiem do regularnego kursowania zabytkowych tramwajów na Krakowskiej Linii Muzealnej "0" - jest pojawianie się zabytkowego taboru na wybranych liniach autobusowych. W roku 2019 autobusy na ulicach Krakowa pojawią się w następujących dniach:

  • 23 czerwca
  • 21 lipca
  • 15 sierpnia
  • 1 września
  • 22 września

Wymienione wyżej linie uruchomione zostaną specjalnie na dni kursowania naszych autobusów - na co dzień na rozkładach jazdy nie figurują - a ich trasy odpowiadają rozmaitym historycznym przebiegom linii autobusowych. W związku z tym - rozkład jazdy jest układany każdorazowo indywidualnie i publikowany na naszej stronie WWW.

W dniu 22 września 2019 r., z okzazji finału tegorocznego kursowania Krakowskiej Linii Muzealnej, uruchomione zostaną dodatkowe linie autobusowe B oraz M, obsługiwane zabytkowymi autobusami (B) oraz mikrobusami (M), kursując na trasach:

B Kombinat - al. Solidarności - Plac Centralny - al. Andersa - Okulickiego - Dobrego Pasterza - Młyńska - Pilotów - Olszyny - Brodowicza - Beliny-Prażmowskiego - Lubicz - Basztowa - Dunajewskiego - Podwale - Piłsudskiego - al. Focha - Królowej Jadwigi - Olszanicka - Olszanica
M Nowy Kleparz - Teatr Słowackiego - Św. Wawrzyńca - Rynek Podgórski

Poniżej przedstawiono godziny odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków.

Rozkład jazdy - linia B (2019-09-22)
Kombinat 09:50 10:30 11:10 11:50 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:10 16:50
Kombinat 09:51 10:31 11:11 11:51 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:11 16:51
Plac Centralny 09:55 10:35 11:15 11:55 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:15 16:55
DH Wanda 09:59 10:39 11:19 11:59 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:19 16:59
Wiślicka 10:04 10:44 11:24 12:04 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:24 17:04
Rondo Barei 10:09 10:49 11:29 12:09 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:29 17:09
Rondo Młyńsie 10:12 10:52 11:32 12:12 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:32 17:12
Rondo Mogilskie 10:17 10:57 11:37 12:17 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:37 17:17
Teatr Słowackiego 10:19 10:59 11:39 12:19 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:39 17:19
Teatr Bagatela 10:22 11:02 11:42 12:22 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:42 17:22
Cracovia Błonia 10:26 11:06 11:46 12:26 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:46 17:26
Sielanka 10:33 11:13 11:53 12:33 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:53 17:33
Chełm 10:39 11:19 11:59 12:39 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:59 17:39
Cmentarz Olszanica (przyjazd) 10:43 11:23 12:03 12:43 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 17:03 17:43
Cmentarz Olszanica (odjazd) 10:25 11:05 11:45 12:25 13:05 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:25
Chełm 10:29 11:09 11:49 12:29 13:09 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:29
Sielanka 10:35 11:15 11:55 12:35 13:15 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:35
Cracovia Błonia 10:42 11:22 12:02 12:42 13:22 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:42
Teatr Bagatela 10:46 11:26 12:06 12:46 13:26 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:46
Teatr Słowackiego 10:49 11:29 12:09 12:49 13:29 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:49
Rondo Mogilskie 10:54 11:34 12:14 12:54 13:34 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:54
Rondo Młyńsie 10:59 11:39 12:19 12:59 13:39 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:59
Rondo Barei 11:02 11:42 12:22 13:02 13:42 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 18:02
Wiślicka 11:08 11:48 12:28 13:08 13:48 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 18:08
DH Wanda 11:12 11:52 12:32 13:12 13:52 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:12
Plac Centralny 11:19 11:59 12:39 13:19 13:59 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:19
Kombinat (przyjazd) 11:23 12:03 12:43 13:23 14:03 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:23
Rozkład jazdy - linia M (2019-09-22)
Nowy Kleparz 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15
Teatr Słowackiego 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Św. Wawrzyńca 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Rynek Podgórski (przyjazd) 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Rynek Podgórski (odjazd) 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45
Św. Wawrzyńca 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48
Teatr Słowackiego 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53
Nowy Kleparz (przyjazd) 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58