Zabytkowe autobusy w sezonie 2018

Każdego roku dodatkiem do regularnego kursowania zabytkowych tramwajów na Krakowskiej Linii Muzealnej "0" - jest pojawianie się zabytkowego taboru na wybranych liniach autobusowych. W roku 2018 autobusy na ulicach Krakowa pojawią się w następujących dniach:

  • 24 czerwca
  • 22 lipca
  • 15 sierpnia
  • 2 września
  • 23 września

Wymienione wyżej linie uruchomione zostaną specjalnie na dni kursowania naszych autobusów - na co dzień na rozkładach jazdy nie figurują - a ich trasy odpowiadają rozmaitym historycznym przebiegom linii autobusowych. W związku z tym - rozkład jazdy jest układany każdorazowo indywidualnie i publikowany na naszej stronie WWW.

W dniu 23 września 2018 r. specjalna linia autobusowa 115 obsługiwane będzie zabytkowym taborem - kursując na trasie:

115 Zajezdnia Płaszów - Biskupińska - Płk. Dąbka - Lipska - Saska - Stoczniowców - al. Pokoju - al. Powstania Warszawskiego - Lubicz - Pawia - Doktora Twardego - Prądnicka - Mackiewicza - Siewna - Dożynkowa Witkowice

Poniżej przedstawiono godziny odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków.

Rozkład jazdy - linia 115 (2018-09-02)
Zajezdnia Płaszów 10:15 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15
Płk. Dąbka 10:16 11:01 11:46 12:31 13:16 14:01 14:46 15:31 16:16
Surzyckiego 10:18 11:03 11:48 12:33 13:18 14:03 14:48 15:33 16:18
Mały Płaszów 10:19 11:04 11:49 12:34 13:19 14:04 14:49 15:34 16:19
Rzebika 10:20 11:05 11:50 12:35 13:20 14:05 14:50 15:35 16:20
Lipska 10:21 11:06 11:51 12:36 13:21 14:06 14:51 15:36 16:21
Saska 10:23 11:08 11:53 12:38 13:23 14:08 14:53 15:38 16:23
Stoczniowców 10:25 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 14:55 15:40 16:25
Ofiar Dąbia 10:27 11:12 11:57 12:42 13:27 14:12 14:57 15:42 16:27
Francesco Nullo 10:29 11:14 11:59 12:44 13:29 14:14 14:59 15:44 16:29
Rondo Grzegórzeckie 10:31 11:16 12:01 12:46 13:31 14:16 15:01 15:46 16:31
Rondo Mogilskie 10:34 11:19 12:04 12:49 13:34 14:19 15:04 15:49 16:34
Lubicz 10:35 11:20 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:35
Dworzec Główny 10:37 11:22 12:07 12:52 13:37 14:22 15:07 15:52 16:37
Politechnika 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:25 15:10 15:55 16:40
Nowy Kleparz 10:43 11:28 12:13 12:58 13:43 14:28 15:13 15:58 16:43
Szpital Narutowicza 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45
Bratysławska 10:46 11:31 12:16 13:01 13:46 14:31 15:16 16:01 16:46
Pielęgniarek 10:47 11:32 12:17 13:02 13:47 14:32 15:17 16:02 16:47
Lekarska 10:49 11:34 12:19 13:04 13:49 14:34 15:19 16:04 16:49
Szpital Jana Pawła II 10:50 11:35 12:20 13:05 13:50 14:35 15:20 16:05 16:50
Mackiewicza 10:53 11:38 12:23 13:08 13:53 14:38 15:23 16:08 16:53
Clepardia 10:54 11:39 12:24 13:09 13:54 14:39 15:24 16:09 16:54
Siewna Wiadukt 10:55 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55
Siewna 10:56 11:41 12:26 13:11 13:56 14:41 15:26 16:11 16:56
Dożynkowa 10:57 11:42 12:27 13:12 13:57 14:42 15:27 16:12 16:57
Witkowice Nowe 10:58 11:43 12:28 13:13 13:58 14:43 15:28 16:13 16:58
Witkowice (przyjazd) 10:59 11:44 12:29 13:14 13:59 14:44 15:29 16:14 16:59
Witkowice (odjazd) 11:15 12:00 12:45 13:30 14:15 15:00 15:45 16:30 17:15
Witkowice Nowe 11:16 12:01 12:46 13:31 14:16 15:01 15:46 16:31 17:16
Dożynkowa 11:17 12:02 12:47 13:32 14:17 15:02 15:47 16:32 17:17
Siewna 11:18 12:03 12:48 13:33 14:18 15:03 15:48 16:33 17:18
Siewna Wiadukt 11:19 12:04 12:49 13:34 14:19 15:04 15:49 16:34 17:19
Clepardia 11:20 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:35 17:20
Mackiewicza 11:21 12:06 12:51 13:36 14:21 15:06 15:51 16:36 17:21
Szpital Jana Pawła II 11:23 12:08 12:53 13:38 14:23 15:08 15:53 16:38 17:23
Lekarska 11:24 12:09 12:54 13:39 14:24 15:09 15:54 16:39 17:24
Bratysławska 11:26 12:11 12:56 13:41 14:26 15:11 15:56 16:41 17:26
Szpital Narutowicza 11:27 12:12 12:57 13:42 14:27 15:12 15:57 16:42 17:27
Nowy Kleparz 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30
Politechnika 11:32 12:17 13:02 13:47 14:32 15:17 16:02 16:47 17:32
Dworzec Główny 11:34 12:20 13:05 13:50 14:35 15:20 16:05 16:50 17:35
Lubicz 11:35 12:21 13:06 13:51 14:36 15:21 16:06 16:51 17:36
Rondo Mogilskie 11:37 12:23 13:08 13:53 14:38 15:23 16:08 16:53 17:38
Rondo Grzegórzeckie 11:39 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:40
Francesco Nullo 11:41 12:27 13:12 13:57 14:42 15:27 16:12 16:57 17:42
Ofiar Dąbia 11:43 12:29 13:14 13:59 14:44 15:29 16:14 16:59 17:44
Stoczniowców 11:46 12:32 13:17 14:02 14:47 15:32 16:17 17:02 17:47
Saska 11:47 12:33 13:18 14:03 14:48 15:33 16:18 17:03 17:48
Lipska 11:49 12:35 13:20 14:05 14:50 15:35 16:20 17:05 17:50
Rzebika 11:50 12:36 13:21 14:06 14:51 15:36 16:21 17:06 17:51
Mały Płaszów 11:51 12:37 13:22 14:07 14:52 15:37 16:22 17:07 17:52
Surzyckiego 11:52 12:38 13:23 14:08 14:53 15:38 16:23 17:08 17:53
Płk. Dąbka 11:53 12:39 13:24 14:09 14:54 15:39 16:24 17:09 17:54
Zajezdnia Płaszów 11:54 12:40 13:25 14:10 14:55 15:40 16:25 17:10 17:55