Rozkład jazdy w sezonie 2018

Rozkład jazdy - linia 0, trasa do Cichego Kącika
Muzeum Inżynierii Miejskiej 10:55 12:15 13:30 15:15 16:40 17:50
Dajwór 10:56 12:16 13:31 15:16 16:41 17:51
Plac Bohaterów Getta 10:58 12:18 13:33 15:18 16:43 17:53
Korona 11:01 12:21 13:36 15:21 16:46 17:56
Plac Wolnica 11:02 12:22 13:37 15:22 16:47 17:57
Stradom 11:04 12:24 13:39 15:24 16:49 17:59
Wawel 11:06 12:26 13:41 15:26 16:51 18:01
Św.Gertrudy 11:07 12:27 13:42 15:27 16:52 18:02
Plac Wszystkich Świętych 11:09 12:29 13:44 15:29 16:54 18:04
Filharmonia 11:11 12:31 13:46 15:31 16:56 18:06
Uniwersytet Jagielloński 11:13 12:33 13:48 15:33 16:58 18:08
Muzeum Narodowe 11:15 12:35 13:50 15:35 17:00 18:10
Oleandry 11:16 12:36 13:51 15:36 17:01 18:11
Park Jordana 11:17 12:37 13:52 15:37 17:02 18:12
Reymana 11:18 12:38 13:53 15:38 17:03 18:13
Cichy Kącik (przyjazd) 11:19 12:39 13:54 15:39 17:04 18:14
Cichy Kącik (odjazd) 11:40 12:50 14:10 16:00 17:15 18:25
Reymana 11:41 12:51 14:11 16:01 17:16 18:26
Park Jordana 11:42 12:52 14:12 16:02 17:17 18:27
Oleandry 11:43 12:53 14:13 16:03 17:18 18:28
Muzeum Narodowe 11:44 12:54 14:14 16:04 17:19 18:29
Uniwersytet Jagielloński 11:46 12:56 14:16 16:06 17:21 18:31
Teatr Bagatela 11:48 12:58 14:18 16:08 17:23 18:33
Stary Kleparz 11:51 13:01 14:21 16:11 17:26 18:36
Dworzec Główny 11:53 13:03 14:23 16:13 17:28 18:38
Poczta Główna 11:55 13:05 14:25 16:15 17:30 18:40
Starowiślna 11:57 13:07 14:27 16:17 17:32 18:42
Miodowa 11:58 13:08 14:28 16:18 17:33 18:43
Muzeum Inżynierii Miejskiej (przyjazd) 12:01 13:11 14:31 16:21 17:36 18:46
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.