Rozkład jazdy w sezonie 2021

Poniżej prezentujemy rozkłady jazdy dla linii 0.

W wakacje 2021 r., Krakowska Linia Muealna kursuje w każdą niedzielę i święto w okresie 20 czerwca — 19 września 2021 r., na podstawowej trasie:

0 Dajwór » Św. Wawrzyńca » Starowiślna » Plac Bohaterów Getta » Limanowskiego » Krakowska » Stradomska » Św. Gertrudy » Dominkańska » Franciszkańska » Straszewskiego » Piłsudskiego » al. 3 maja » Cichy Kącik » al. 3 maja » Piłsudskiego » Podwale » Dunajewskiego » Basztowa » Westerplatte » Starowiślna » Dajwór
Rozkład jazdy - linia 0, trasa do Cichego Kącika
Dajwór 10:53 12:53 14:53 16:53
Plac Bohaterów Getta 10:55 12:55 14:55 16:55
Korona 10:58 12:58 14:58 16:58
Plac Wolnica 10:59 12:59 14:59 16:59
Stradom 11:01 13:01 15:01 17:01
Wawel 11:03 13:03 15:03 17:03
Św. Gertrudy 11:04 13:04 15:04 17:04
Plac Wszystkich Świętych 11:06 13:06 15:06 17:06
Filharmonia 11:08 13:08 15:08 17:08
Uniwersytet Jagielloński 11:10 13:10 15:10 17:10
Muzeum Narodowe 11:12 13:12 15:12 17:12
Oleandry 11:13 13:13 15:13 17:13
Park Jordana 11:14 13:14 15:14 17:14
Reymana 11:15 13:15 15:15 17:15
Cichy Kącik (przyjazd) 11:17 13:17 15:17 17:17
Cichy Kącik (odjazd) 11:52 13:52 15:52 17:32
Reymana 11:53 13:53 15:53 17:33
Park Jordana 11:54 13:54 15:54 17:34
Oleandry 11:55 13:55 15:55 17:35
Muzeum Narodowe 11:57 13:57 15:57 17:37
Uniwersytet Jagielloński 11:59 13:59 15:59 17:39
Teatr Bagatela 12:01 14:01 16:01 17:41
Stary Kleparz 12:03 14:03 16:03 17:43
Teatr Słowackiego 12:05 14:05 16:05 17:45
Poczta Główna 12:07 14:07 16:07 17:47
Starowiślna 12:09 14:09 16:09 17:49
Miodowa 12:10 14:10 16:10 17:50
Dajwór (przyjazd) 12:12 14:12 16:12 17:52

Dodatkowo w dniach 27 czerwca, 18 lipca, 8 sierpnia oraz 29 sierpnia 2021 r. uruchoniona zostanie specjalna tramwajowa linia 15, obsługiwana zabytkowymi pojazdami, na trasie:

15 Cichy Kącik - al. 3 Maja - Piłsudskiego - Dunajewskiego - Basztowa - Lubicz - al. Powstania Warszawskiego - al. Pokoju - al. Jana Pawła II - al. Solidarności - Ujastek Mogilski - Igołomska - Pleszów

Szczegółowe czasy odjazdów przedstawiono na stronie ZTP.

Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.