Rozkład jazdy w sezonie 2019

0 Dajwór - Św. Wawrzyńca - Starowiślna - Dominikańska - Franciszkańska - Straszewskiego - Piłsudskiego - al. 3 maja - Cichy Kącik - al. 3 maja - Piłsudskiego - Podwale - Dunajewskiego - Basztowa - Westerplatte - Starowiślna - Dajwór
Rozkład jazdy - linia 0, trasa do Cichego Kącika
Dajwór (odjazd) 11:01 12:01 13:01 14:21 15:41 16:41
Św. Wawrzyńca 11:02 12:02 13:02 14:22 15:42 16:42
Miodowa 11:03 12:03 13:03 14:23 15:43 16:43
Starowiślna 11:05 12:05 13:05 14:25 15:45 16:45
Poczta Główna 11:06 12:06 13:06 14:26 15:46 16:46
Plac Wszystkich Świętych 11:08 12:08 13:08 14:28 15:48 16:48
Filharmonia 11:10 12:10 13:10 14:30 15:50 16:50
Uniwersytet Jagielloński 11:12 12:12 13:12 14:32 15:52 16:52
Muzeum Narodowe 11:14 12:14 13:14 14:34 15:54 16:54
Oleandry 11:15 12:15 13:15 14:35 15:55 16:55
Park Jordana 11:16 12:16 13:16 14:36 15:56 16:56
Reymana 11:17 12:17 13:17 14:37 15:57 16:57
Cichy Kącik (przyjazd) 11:19 12:19 13:19 14:39 15:59 16:59
Cichy Kącik (odjazd) 11:32 12:32 13:52 15:12 16:12 17:12
Reymana 11:33 12:33 13:53 15:13 16:13 17:13
Park Jordana 11:34 12:34 13:54 15:14 16:14 17:14
Oleandry 11:35 12:35 13:55 15:15 16:15 17:15
Muzeum Narodowe 11:37 12:37 13:57 15:17 16:17 17:17
Uniwersytet Jagielloński 11:39 12:39 13:59 15:19 16:19 17:19
Teatr Bagatela 11:41 12:41 14:01 15:21 16:21 17:21
Stary Kleparz 11:44 12:44 14:04 15:24 16:24 17:24
Teatr Słowackiego 11:46 12:46 14:06 15:26 16:26 17:26
Poczta Główna 11:48 12:48 14:08 15:28 16:28 17:28
Starowiślna 11:50 12:50 14:10 15:30 16:30 17:30
Miodowa 11:51 12:51 14:11 15:31 16:31 17:31
Dajwór (przyjazd) 11:53 12:53 14:13 15:33 16:33 17:33
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.