Rozkład jazdy w sezonie 2021

Poniżej prezentujemy rozkłady jazdy dla linii 0.

W wakacje 2021 r., Krakowska Linia Muealna kursuje w każdą niedzielę i święto w okresie 20 czerwca — 19 września 2021 r., na podstawowej trasie:

0 Dajwór » Św. Wawrzyńca » Starowiślna » Plac Bohaterów Getta » Limanowskiego » Krakowska » Stradomska » Św. Gertrudy » Dominkańska » Franciszkańska » Straszewskiego » Piłsudskiego » al. 3 maja » Cichy Kącik » al. 3 maja » Piłsudskiego » Podwale » Dunajewskiego » Basztowa » Westerplatte » Starowiślna » Dajwór
Rozkład jazdy - linia 0, trasa do Cichego Kącika
Dajwór 10:53 12:53 14:53 16:53
Plac Bohaterów Getta 10:55 12:55 14:55 16:55
Korona 10:58 12:58 14:58 16:58
Plac Wolnica 10:59 12:59 14:59 16:59
Stradom 11:01 13:01 15:01 17:01
Wawel 11:03 13:03 15:03 17:03
Św. Gertrudy 11:04 13:04 15:04 17:04
Plac Wszystkich Świętych 11:06 13:06 15:06 17:06
Filharmonia 11:08 13:08 15:08 17:08
Uniwersytet Jagielloński 11:10 13:10 15:10 17:10
Muzeum Narodowe 11:12 13:12 15:12 17:12
Oleandry 11:13 13:13 15:13 17:13
Park Jordana 11:14 13:14 15:14 17:14
Reymana 11:15 13:15 15:15 17:15
Cichy Kącik (przyjazd) 11:17 13:17 15:17 17:17
Cichy Kącik (odjazd) 11:52 13:52 15:52 17:32
Reymana 11:53 13:53 15:53 17:33
Park Jordana 11:54 13:54 15:54 17:34
Oleandry 11:55 13:55 15:55 17:35
Muzeum Narodowe 11:57 13:57 15:57 17:37
Uniwersytet Jagielloński 11:59 13:59 15:59 17:39
Teatr Bagatela 12:01 14:01 16:01 17:41
Stary Kleparz 12:03 14:03 16:03 17:43
Teatr Słowackiego 12:05 14:05 16:05 17:45
Poczta Główna 12:07 14:07 16:07 17:47
Starowiślna 12:09 14:09 16:09 17:49
Miodowa 12:10 14:10 16:10 17:50
Dajwór (przyjazd) 12:12 14:12 16:12 17:52

Dodatkowo w dniach 27 czerwca, 18 lipca, 8 sierpnia oraz 29 sierpnia 2021 r. uruchoniona zostanie specjalna tramwajowa linia 15, obsługiwana zabytkowymi pojazdami, na trasie:

15 Cichy Kącik - al. 3 Maja - Piłsudskiego - Dunajewskiego - Basztowa - Westerplatte - Starowiślna - Grzegórzecka - al. Pokoju - al. Jana Pawła II - al. Solidarności - Ujastek Mogilski - Igołomska - Pleszów
Rozkład jazdy - linia 15
2x105N 102Na+102NaD T4+B4 2x105N 102Na+102NaD T4+B4 2x105N
Pleszów (odjazd) 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49
Koksochemia (nż) 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51
Meksyk (nż) 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52
Brama nr 5 (nż) 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53
Giedroycia (nż) 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54
Brama nr 4 (nż) 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55
Fort Mogiła (nż) 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56
Kopiec Wandy (nż) 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57
Kombinat 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59
Struga 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02
Plac Centralny 11:07 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06
Os. Kolorowe 11:08 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
Rondo Czyżyńskie 11:11 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
Centralna 11:12 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
Rondo 308. Dywizjonu 11:14 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
M1 Aleja Pokoju 11:16 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09
TAURON Arena Kraków al. Pokoju (nż) 11:17 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10
Plaza 11:18 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11
Dąbie 11:20 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13
Ofiar Dąbia 11:21 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14
Fabryczna 11:22 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15
Francesco Nullo 11:23 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16
Teatr Variete 11:24 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17
Rondo Grzegórzeckie 11:27 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20
Hala Targowa 11:29 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22
Starowiślna 11:30 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23
Poczta Główna 11:32 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Teatr Słowackiego 11:34 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Stary Kleparz 11:36 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Teatr Bagatela 11:38 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Uniwersytet Jagielloński 11:40 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Muzeum Narodowe 11:42 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Oleandry 11:43 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32
Park Jordana 11:44 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Reymana 11:45 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Cichy Kącik (przyjazd) 11:47 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Cichy Kącik (odjazd) 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Reymana 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28
Park Jordana 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Oleandry 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Muzeum Narodowe 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32
Uniwersytet Jagielloński 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Teatr Bagatela 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Stary Kleparz 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Teatr Słowackiego 11:38 12:40 13:38 14:38 15:38 16:38
Poczta Główna 11:38 12:42 13:38 14:38 15:38 16:38
Starowiślna 11:38 12:45 13:38 14:38 15:38 16:38
Hala Targowa 11:39 12:46 13:39 14:39 15:39 16:39
Rondo Grzegórzeckie 11:39 12:50 13:39 14:39 15:39 16:39
Teatr Variete 11:40 12:51 13:40 14:40 15:40 16:40
Francesco Nullo 11:41 12:52 13:41 14:41 15:41 16:41
Fabryczna 11:42 12:53 13:42 14:42 15:42 16:42
Ofiar Dąbia 11:43 12:54 13:43 14:43 15:43 16:43
Dąbie 11:44 12:55 13:44 14:44 15:44 16:44
Plaza 11:45 12:56 13:45 14:45 15:45 16:45
TAURON Arena Kraków al. Pokoju (nż) 11:46 12:57 13:46 14:46 15:46 16:46
M1 Aleja Pokoju 11:48 12:59 13:48 14:48 15:48 16:48
Rondo 308. Dywizjonu 11:50 13:01 13:50 14:50 15:50 16:50
Centralna 11:51 13:02 13:51 14:51 15:51 16:51
Rondo Czyżyńskie 11:51 13:05 13:51 14:51 15:51 16:51
Os. Kolorowe 11:53 13:07 13:53 14:53 15:53 16:53
Plac Centralny 11:53 13:10 13:53 14:53 15:53 16:53
Struga 11:55 13:12 13:55 14:55 15:55 16:55
Kombinat 11:58 13:15 13:58 14:58 15:58 16:58
Kopiec Wandy (nż) 11:58 13:18 13:58 14:58 15:58 16:58
Fort Mogiła (nż) 11:58 13:19 13:58 14:58 15:58 16:58
Brama nr 4 (nż) 11:59 13:20 13:59 14:59 15:59 16:59
Giedroycia (nż) 12:00 13:21 14:00 15:00 16:00 17:00
Brama nr 5 (nż) 12:02 13:23 14:02 15:02 16:02 17:02
Meksyk (nż) 12:03 13:24 14:03 15:03 16:03 17:03
Koksochemia (nż) 12:04 13:25 14:04 15:04 16:04 17:04
Pleszów (przyjazd) 12:05 13:27 14:05 15:05 16:05 17:05
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.