Rozkład jazdy w sezonie 2017

Rozkład jazdy - linia 0
Cichy Kącik 12:15 12:55 13:35 14:15 14:45 15:40 16:25 17:05 17:35 18:15 18:55 19:25
Reymana (nż) 12:16 12:56 13:36 14:16 14:46 15:41 16:26 17:06 17:36 18:16 18:56 19:26
Park Jordana (nż) 12:17 12:57 13:37 14:17 14:47 15:42 16:27 17:07 17:37 18:17 18:57 19:27
Oleandry 12:18 12:58 13:38 14:18 14:48 15:43 16:28 17:08 17:38 18:18 18:58 19:28
Muzeum Narodowe 12:19 12:59 13:39 14:19 14:49 15:44 16:29 17:09 17:39 18:19 18:59 19:29
Uniwersytet Jagielloński 12:21 13:01 13:41 14:21 14:51 15:46 16:31 17:11 17:41 18:21 19:01 19:31
Filharmonia 12:23 13:03 13:43 14:23 14:53 15:48 16:33 17:13 17:43 18:23 19:03 19:33
Plac Wszystkich Świętych 12:24 13:04 13:44 14:24 14:54 15:49 16:34 17:14 17:44 18:24 19:04 19:34
Poczta Główna 12:26 13:06 13:46 14:26 14:56 15:51 16:36 17:16 17:46 18:26 19:06 19:36
Starowiślna 12:28 13:08 13:48 14:28 14:58 15:53 16:38 17:18 17:48 18:28 19:08 19:38
Miodowa 12:29 13:09 13:49 14:29 14:59 15:54 16:39 17:19 17:49 18:29 19:09 19:39
Dajwór (przyjazd) 12:31 13:11 13:51 14:31 15:01 15:56 16:41 17:21 17:51 18:31 19:11 19:41
Muzeum Inżynierii Miejskiej (odjazd) 11:40 12:20 13:00 13:40 14:10 15:00 15:40 16:30 17:00 17:40 18:20 18:50
Dajwór 11:41 12:21 13:01 13:41 14:11 15:01 15:41 16:31 17:01 17:41 18:21 18:51
Plac Bohaterów Getta 11:43 12:23 13:03 13:43 14:13 15:03 15:43 16:33 17:03 17:43 18:23 18:53
Korona 11:46 12:26 13:06 13:46 14:16 15:06 15:46 16:36 17:06 17:46 18:26 18:56
Plac Wolnica 11:47 12:27 13:07 13:47 14:17 15:07 15:47 16:37 17:07 17:47 18:27 18:57
Stradom 11:49 12:29 13:09 13:49 14:19 15:09 15:49 16:39 17:09 17:49 18:29 18:59
Wawel 11:51 12:31 13:11 13:51 14:21 15:11 15:51 16:41 17:11 17:51 18:31 19:01
Św.Gertrudy 11:52 12:32 13:12 13:52 14:22 15:12 15:52 16:42 17:12 17:52 18:32 19:02
Plac Wszystkich Świętych 11:54 12:34 13:14 13:54 14:24 15:14 15:54 16:44 17:14 17:54 18:34 19:04
Filharmonia 11:56 12:36 13:16 13:56 14:26 15:16 15:56 16:46 17:16 17:56 18:36 19:06
Uniwersytet Jagielloński 11:58 12:38 13:18 13:58 14:28 15:18 15:58 16:48 17:18 17:58 18:38 19:08
Muzeum Narodowe 12:00 12:40 13:20 14:00 14:30 15:20 16:00 16:50 17:20 18:00 18:40 19:10
Oleandry 12:01 12:41 13:21 14:01 14:31 15:21 16:01 16:51 17:21 18:01 18:41 19:11
Park Jordana (nż) 12:02 12:42 13:22 14:02 14:32 15:22 16:02 16:52 17:22 18:02 18:42 19:12
Reymana (nż) 12:03 12:43 13:23 14:03 14:33 15:23 16:03 16:53 17:23 18:03 18:43 19:13
Cichy Kącik (przyjazd) 12:04 12:44 13:24 14:04 14:34 15:24 16:04 16:54 17:24 18:04 18:44 19:14
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.