Zabytkowe autobusy w sezonie 2017

Każdego roku dodatkiem do regularnego kursowania zabytkowych tramwajów na Krakowskiej Linii Muzealnej "0", jest pojawianie się zabytkowego taboru na wybranych liniach autobusowych. W roku 2017 autobusy na ulicach Krakow pojawią się w następujących dniach:

  • 25 czerwca - linia 190
  • 22 lipca - linia 423
  • 15 sierpnia - linia D
  • 3 września - linia 119
  • 24 września - linia 198 oraz linia M

Wymienione wyżej linie uruchomione zostaną specjalnie na dni kursowania naszych autobusów - na co dzień na rozkładach jazdy nie figurują, a ich trasy odpowiadają rozmaitym historycznym przebiegom linii autobusowych. W związku z tym, rozkład jazdy jest układany każdorazowo indywidualnie i publikowany na naszej stronie WWW.

Poniżej przedstawiono godziny odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków.

Rozkład jazdy - linia D (2017-08-15)
Cracovia Stadion (odjazd) 10:10 10:50 11:30 12:10 12:50 13:30 14:10 14:50 15:30 16:10 16:50 17:30
Muzeum Narodowe 10:12 10:52 11:32 12:12 12:52 13:32 14:12 14:52 15:32 16:12 16:52 17:32
Uniwersytet Jagielloński 10:13 10:53 11:33 12:13 12:53 13:33 14:13 14:53 15:33 16:13 16:53 17:33
Plac Wolnica 10:18 10:58 11:38 12:18 12:58 13:38 14:18 14:58 15:38 16:18 16:58 17:38
Korona 10:20 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 16:20 17:00 17:40
Rondo Matecznego 10:24 11:04 11:44 12:24 13:04 13:44 14:24 15:04 15:44 16:24 17:04 17:44
Bieżanowska 10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50
Prokocim Szpital 10:33 11:13 11:53 12:33 13:13 13:53 14:33 15:13 15:53 16:33 17:13 17:53
Jerzmanowskiego 10:36 11:16 11:56 12:36 13:16 13:56 14:36 15:16 15:56 16:36 17:16 17:56
Wieliczka CPN 10:41 11:21 12:01 12:41 13:21 14:01 14:41 15:21 16:01 16:41 17:21 18:01
Wieliczka Park 10:42 11:22 12:02 12:42 13:22 14:02 14:42 15:22 16:02 16:42 17:22 18:02
Wieliczka Kopalnia Soli 10:43 11:23 12:03 12:43 13:23 14:03 14:43 15:23 16:03 16:43 17:23 18:03
Wieliczka Rynek 10:45 11:25 12:05 12:45 13:25 14:05 14:45 15:25 16:05 16:45 17:25 18:05
Wieliczka Os.Asnyka 10:46 11:26 12:07 12:47 13:27 14:07 14:47 15:27 16:07 16:47 17:27 18:07
Wieliczka Kampus (przyjazd) 10:48 11:28 12:09 12:49 13:29 14:09 14:49 15:29 16:09 16:49 17:29 18:09
Wieliczka Kampus (odjazd) 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50
Wieliczka Os.Asnyka 11:12 11:52 12:32 13:12 13:52 14:32 15:12 15:52 16:32 17:12 17:52
Wieliczka Rynek 11:13 11:53 12:33 13:13 13:53 14:33 15:13 15:53 16:33 17:13 17:53
Wieliczka Kopalnia Soli 11:15 11:55 12:35 13:15 13:55 14:35 15:15 15:55 16:35 17:15 17:55
Wieliczka Park 11:16 11:56 12:36 13:16 13:56 14:36 15:16 15:56 16:36 17:16 17:56
Wieliczka CPN 11:18 11:58 12:38 13:18 13:58 14:38 15:18 15:58 16:38 17:18 17:58
Jerzmanowskiego 11:23 12:03 12:43 13:23 14:03 14:43 15:23 16:03 16:43 17:23 18:03
Prokocim Szpital 11:25 12:05 12:45 13:25 14:05 14:45 15:25 16:05 16:45 17:25 18:05
Bieżanowska 11:28 12:08 12:48 13:28 14:08 14:48 15:28 16:08 16:48 17:28 18:08
Rondo Matecznego 11:35 12:15 12:55 13:35 14:15 14:55 15:35 16:15 16:55 17:35 18:15
Korona 11:39 12:19 12:59 13:39 14:19 14:59 15:39 16:19 16:59 17:39 18:19
Plac Wolnica 11:41 12:21 13:01 13:41 14:21 15:01 15:41 16:21 17:01 17:41 18:21
Uniwersytet Jagielloński 11:46 12:26 13:06 13:46 14:26 15:06 15:46 16:26 17:06 17:46 18:26
Muzeum Narodowe 11:48 12:29 13:09 13:49 14:29 15:09 15:49 16:29 17:09 17:49 18:29
Cracovia Stadion (przyjazd) 11:49 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50 18:30
Uwaga! Poza granicami Krakowa do przejazdu upoważniają wyłącznie bilety ważne w II strefie biletowej.