Zabytkowe autobusy w sezonie 2017

Każdego roku dodatkiem do regularnego kursowania zabytkowych tramwajów na Krakowskiej Linii Muzealnej "0", jest pojawianie się zabytkowego taboru na wybranych liniach autobusowych. W roku 2017 autobusy na ulicach Krakow pojawią się w następujących dniach:

  • 25 czerwca - linia 190
  • 22 lipca - linia 423
  • 15 sierpnia - linia D
  • 3 września - linia 119
  • 24 września - linia 198 oraz linia M

Wymienione wyżej linie uruchomione zostaną specjalnie na dni kursowania naszych autobusów - na co dzień na rozkładach jazdy nie figurują, a ich trasy odpowiadają rozmaitym historycznym przebiegom linii autobusowych. W związku z tym, rozkład jazdy jest układany każdorazowo indywidualnie i publikowany na naszej stronie WWW.

Poniżej przedstawiono godziny odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków.

Rozkład jazdy - linia 198 (2017-09-24)
Dworzec Płaszów 10:30 11:00 11:30 12:00 12:40 13:10 13:40 14:10 14:50 15:20 15:50 16:20 17:00
Dworcowa 10:31 11:01 11:31 12:01 12:41 13:11 13:41 14:11 14:51 15:21 15:51 16:21 17:01
Powstańców Wielkopolskich 10:33 11:03 11:33 12:03 12:43 13:13 13:43 14:13 14:53 15:23 15:53 16:23 17:03
Plac Bohaterów Getta 10:35 11:05 11:35 12:05 12:45 13:15 13:45 14:15 14:55 15:25 15:55 16:25 17:05
Św.Wawrzyńca 10:37 11:07 11:37 12:07 12:47 13:17 13:47 14:17 14:57 15:27 15:57 16:27 17:07
Miodowa 10:38 11:08 11:38 12:08 12:48 13:18 13:48 14:18 14:58 15:28 15:58 16:28 17:08
Starowiślna 10:39 11:09 11:39 12:09 12:49 13:19 13:49 14:19 14:59 15:29 15:59 16:29 17:09
Hala Targowa 10:40 11:10 11:40 12:10 12:50 13:20 13:50 14:20 15:00 15:30 16:00 16:30 17:10
Rondo Grzegórzeckie 10:43 11:13 11:43 12:13 12:53 13:23 13:53 14:23 15:03 15:33 16:03 16:33 17:13
Rondo Mogilskie 10:46 11:16 11:46 12:16 12:56 13:26 13:56 14:26 15:06 15:36 16:06 16:36 17:16
Narzymskiego 10:48 11:18 11:48 12:18 12:58 13:28 13:58 14:28 15:08 15:38 16:08 16:38 17:18
Pilotów 10:49 11:19 11:49 12:19 12:59 13:29 13:59 14:29 15:09 15:39 16:09 16:39 17:19
Rondo Młyńskie 10:51 11:21 11:51 12:21 13:01 13:31 14:01 14:31 15:11 15:41 16:11 16:41 17:21
Miechowity 10:52 11:22 11:52 12:22 13:02 13:32 14:02 14:32 15:12 15:42 16:12 16:42 17:22
Rondo Barei 10:54 11:24 11:54 12:24 13:04 13:34 14:04 14:34 15:14 15:44 16:14 16:44 17:24
Park Wodny 10:55 11:25 11:55 12:25 13:05 13:35 14:05 14:35 15:15 15:45 16:15 16:45 17:25
Os.Oświecenia 10:56 11:26 11:56 12:26 13:06 13:36 14:06 14:36 15:16 15:46 16:16 16:46 17:26
Marchołta 10:57 11:27 11:57 12:27 13:07 13:37 14:07 14:37 15:17 15:47 16:17 16:47 17:27
Kurzei 10:58 11:28 11:58 12:28 13:08 13:38 14:08 14:38 15:18 15:48 16:18 16:48 17:28
Mistrzejowice 10:59 11:29 11:59 12:29 13:09 13:39 14:09 14:39 15:19 15:49 16:19 16:49 17:29
Miśnieńska 11:00 11:30 12:00 12:30 13:10 13:40 14:10 14:40 15:20 15:50 16:20 16:50 17:30
Os.Złotego Wieku 11:01 11:31 12:01 12:31 13:11 13:41 14:11 14:41 15:21 15:51 16:21 16:51 17:31
Rondo Piastowskie 11:02 11:32 12:02 12:32 13:12 13:42 14:12 14:42 15:22 15:52 16:22 16:52 17:32
Dunikowskiego 11:04 11:34 12:04 12:34 13:14 13:44 14:14 14:44 15:24 15:54 16:24 16:54 17:34
Rondo Hipokratesa 11:05 11:35 12:05 12:35 13:15 13:45 14:15 14:45 15:25 15:55 16:25 16:55 17:35
DH Wanda 11:08 11:38 12:08 12:38 13:18 13:48 14:18 14:48 15:28 15:58 16:28 16:58 17:38
Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego 11:11 11:41 12:11 12:41 13:21 13:51 14:21 14:51 15:31 16:01 16:31 17:01 17:41
Os.Zgody 11:12 11:42 12:12 12:42 13:22 13:52 14:22 14:52 15:32 16:02 16:32 17:02 17:42
Aleja Przyjaźni (przyjazd) 11:13 11:43 12:13 12:43 13:23 13:53 14:23 14:53 15:33 16:03 16:33 17:03 17:43
Aleja Przyjaźni (odjazd) 11:40 12:10 12:40 13:10 13:50 14:20 14:50 15:20 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Os.Zgody 11:41 12:11 12:41 13:11 13:51 14:21 14:51 15:21 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego 11:43 12:13 12:43 13:13 13:53 14:23 14:53 15:23 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03
DH Wanda 11:44 12:14 12:44 13:14 13:54 14:24 14:54 15:24 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04
Rondo Hipokratesa 11:46 12:16 12:46 13:16 13:56 14:26 14:56 15:26 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06
Dunikowskiego 11:47 12:17 12:47 13:17 13:57 14:27 14:57 15:27 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
Rondo Piastowskie 11:49 12:19 12:49 13:19 13:59 14:29 14:59 15:29 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09
Os.Złotego Wieku 11:50 12:20 12:50 13:20 14:00 14:30 15:00 15:30 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10
Miśnieńska 11:51 12:21 12:51 13:21 14:01 14:31 15:01 15:31 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11
Mistrzejowice 11:52 12:22 12:52 13:22 14:02 14:32 15:02 15:32 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12
Kurzei 11:53 12:23 12:53 13:23 14:03 14:33 15:03 15:33 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13
Marchołta 11:54 12:24 12:54 13:24 14:04 14:34 15:04 15:34 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14
Os.Oświecenia 11:55 12:25 12:55 13:25 14:05 14:35 15:05 15:35 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
Park Wodny 11:56 12:26 12:56 13:26 14:06 14:36 15:06 15:36 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16
Słoneckiego 11:57 12:27 12:57 13:27 14:07 14:37 15:07 15:37 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17
Rondo Barei 11:58 12:28 12:58 13:28 14:08 14:38 15:08 15:38 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18
Miechowity 12:00 12:30 13:00 13:30 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20
Rondo Młyńskie 12:01 12:31 13:01 13:31 14:11 14:41 15:11 15:41 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21
Pilotów 12:02 12:32 13:02 13:32 14:12 14:42 15:12 15:42 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22
Narzymskiego 12:03 12:33 13:03 13:33 14:13 14:43 15:13 15:43 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23
Brodowicza 12:05 12:35 13:05 13:35 14:15 14:45 15:15 15:45 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25
Rondo Mogilskie 12:08 12:38 13:08 13:38 14:18 14:48 15:18 15:48 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28
Rondo Grzegórzeckie 12:11 12:41 13:11 13:41 14:21 14:51 15:21 15:51 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31
Hala Targowa 12:13 12:43 13:13 13:43 14:23 14:53 15:23 15:53 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33
Starowiślna 12:14 12:44 13:14 13:44 14:24 14:54 15:24 15:54 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34
Miodowa 12:15 12:45 13:15 13:45 14:25 14:55 15:25 15:55 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35
Św.Wawrzyńca 12:16 12:46 13:16 13:46 14:26 14:56 15:26 15:56 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36
Plac Bohaterów Getta 12:18 12:48 13:18 13:48 14:28 14:58 15:28 15:58 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38
Powstańców Wielkopolskich 12:20 12:50 13:20 13:50 14:30 15:00 15:30 16:00 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40
Dworcowa 12:23 12:53 13:23 13:53 14:33 15:03 15:33 16:03 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43
Dworzec Płaszów (przyjazd) 12:24 12:54 13:24 13:54 14:34 15:04 15:34 16:04 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44
Rozkład jazdy - linia M (2017-09-24)
Mały Rynek 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Muzeum Inżynierii Miejskiej (przyjazd) 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58
Muzeum Inżynierii Miejskiej (odjazd) 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Mały Rynek (przyjazd) 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38